Anti-Slip Domácnosti Rozsivek Deku Podlahová Rohož S Rychlou Absorpci Vody,Přírodní Diatiom Koberec Pro Koupelny Kuchyně  922.45 Kč 571.94 Kč
  • Funkce 1: vana rohože pro koupelny tenké

Domácí Anti-Slip Rozsivek Deku Podlahová Rohož S Rychlou Absorpci Vody,Přírodní Diatiom Koberec Pro Koupelny Kuchyně

Popis produktu: Velikosti:35*45*0.9 cm Materiál:diatomit Barva:Jako Obrázky Show Vlastnosti: 1.Silné absorpce vody, rychlé filtrování vlhkosti. 2.Eco-friendly ochranu diatom bláto materiál, tvrdé desky noha pad rozsivek podložka má úprava vlhkosti schopnost. 3.Jednoduchý a stylový rohový design, leštěný a kartáčovaný povrch, mírné tření, starší lidé a děti mohou používat s důvěrou. 4.Plochý design bez mrtvé rohy, to není snadné, aby skrýt vlasy. 5.Snadno se čistí a trvanlivé. Balení obsahuje: 1 ks Poznámka: skutečné barvy položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.Díky za pochopení.

Štítky: obchodní vana rohože, diatom bláto, kobereček do koupelny, koberec v koupelně, zlatý wc mat, koberec, vana a toaleta mat, protiskluzová páska, podlahová rohož, koupelna koberec

• Nové Rameno Podporu Klečí Rohože Děti Koupání Mat Vana Klekátko Zbytek Pad Set Loket Podporu Koleno Mat Vanou Klečí Podložky

100% Zbrusu Nový A Vysoce Kvalitní Materiál:Polyester Velikost:rozložit Délka*Šířka:56*40 cm,1cm Chyba. Konverze: 1inch=2.54 cm, 1 cm=0.393 palce Teplé Tip : Prosím třeba připomenout, že díky světelné efekty, sledování 's jas/kontrast nastavení atd., tam by mohlo být nějaké mírné rozdíly
    473.11 Kč 335.91 Kč
  • Dlážděným Domů Koberec Jednoduché Absorpční Anti-slip Koupelna Mat jemný Flanel Kuchyň Ložnice Vana Rohože Dveře, Koberce bytové Dekorace

Popis : 100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní! Vysoce Kvalitní Savé. non-slip efekt. Vysoce kvalitní mikrovlákno, Měkké a pohodlné. Paměťová pěna: Super měkké a husté, rozjasní barvu, dobrou prodyšnost, absorpce vody Jemné protiskluzové částice podložce, ne ublížit podlaha,
    131.57 Kč 98.63 Kč
  • Sholisa Anti Slip Vana Mat Koupelna koberec Koberec Podlahy 3D Tištěné WaterAbsorption Kočka Dot Dinosaurus Obývací Pokoj Toaleta Dveře Mat

Sholisa Anti Slip Vana Mat Podlaha dinosaurus Kočka Dot 3D Tištěné Absorpce Vody Koupelnou, Koberci, Koberec, Obývací Pokoj, Kuchyně, Dveře Podložka pro Wc Non-slip ustomize:Tato podložka je 3d tištěné,podporujeme přizpůsobit vana mat, prosím pošlete vaše fotografie jasně pro nás,Není čas, jdu pozdě. Jméno:Vana
    260.43 Kč 156.17 Kč

• Nové Kreativní Pokoj Vana Rohože Koupelna Koberec Set Síťované Soft Plastové Non-slip Masáže Nohou 8 Barev pro výběr Zdarma Kombinace

341.96 Kč 170.98 Kč
  • Moderní Styl koupelnové Rohože a Sprchovým Závěsem Non-slip Koupelna Podlahové Rohože Absorpční Wc Sedátko Kryt Mat Mikrovlákno Koupel Nohou Mat

Produkty Podrobnosti: 1.Materiál: Polyesterové Vlákno, 2.Velikost : Set1 (sada 4ks): 1*Vana Mat 3 kusy Set+ 1ks*Sprchový závěs+ háčky Set2 (Vana mat 3ks): 1*Vana Mat 3 ks za Sadu Set3 (Opona):1ks*Sprchový závěs+ háčky 3.Použitelný Rozsah: Koupelna; Wc; Wc. 4.Spodní Popis
    409.72 Kč
  • 3D Tisk koupelnové Rohože Vodotěsné Koupelna koberec Koberec Domova Toaleta Mat Wc Sedátko Kryt Mat a Anti-skluzu Koberec Set

10871 75482 Podobné Doporučení Produkty Podrobnosti: 1.Materiál: Polyester Flanel Povrchu Vlákna,Houba Mezivrstvy 2.Velikost : 3ks (Včetně U-tvar Mat 45x40cm, Obdélník, Mat 75x45cm, Wc Kryt 37x42cm ). 3.Použitelný Rozsah: Koupelna; Wc; Wc. 4.Spodní Popis : Non-tkané. Non Skluzu