Doprava zdarma NŮŽ PRO HJS-02 HJS-03 TEPLÁ BUNDA TEPELNÉ STRIPTÉRKA

Doprava zdarma NŮŽ PRO HJS-02 HJS-03 TEPLÁ BUNDA TEPELNÉ STRIPTÉRKA  1 459.57 Kč 1 401.19 Kč
  • Číslo Modelu: HJS-02
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: optoelecs

HJS-02 HOT BUNDA TEPELNÉ STRIPTÉRKA STUHA VLÁKNO

Na HJS-02 teplou bundu striptérky poskytují vynikající stuhou a pole-ribbonized odizolování výkon.To šetří energii pro pole odizolování při provozu z baterie.Teplotní spínače pro výběr je také k dispozici pro snadné optimalizace v oblasti pro různé vlákna nebo provozní podmínky.

Volitelné single-fiber adaptér může být použit k poskytnutí jednoduché, single-fiber schopnosti pro vysokou pevnost sestřih aplikací, nebo pro single-fiber schopnost pro těžké proužek vláken.

To také přijímá vlákna držitelé FSM-40F a FSM-tovární 40/lab splicers.

Specifikace:

• Použitelné Vlákno Počítat: 1 až 12 vláken pásky

• Tloušťka pásky: 250µm na 400µm

• Rozborka Délka: 35mm max.

• Typická Doba Ohřevu: 9 sekund normálním režimu, 8 sekund, režim úspory Energie

• Standardní Ohřev Teplota: 100°C

• Rozměry: 107 x 40 x 29 mm

• Hmotnost: 0.43 lb

• Napájení: 12 VDC

• Provozní Podmínky: -10°C až 50°C

• Skladovací Podmínky: -40°C až 80°C

Prosím, neváhejte nás kontaktovat na

Skype: optoelecs

nebo Whatsapp:0086-15858212695

Štítky: jak nosit barong, přední světla 2199, id 42 arrow tip, led žárovky 12 8w, vlásenka-acetát, girlspug mikina, zelený prsten jade, zelená crash pad, ovládání hry 9


  • Zte C320 OLT Terminál Zařízení 1*SMXA/3 10G uplink control board+1*KOČÁREK AC power board + 16 Porty GTGH B+ C+ C++ service desku

    Zte C320 OLT Terminál Zařízení 1*SMXA/3 10G uplink control board+1*KOČÁREK AC power board + 16 Porty GTGH B+ C+ C++ service desku

    zte C320 OLT Terminál Zařízení 1*SMXA/3 10G uplink control board+1*KOČÁREK AC power board + 16 Porty GTGH B+ C+ C++ service desku 1G AC GTGH B je C320 Podvozku + Ventilátor +1*SMXA/3 10G uplink control board +1*KOČÁREK AC Power board +1*GTGH B+ Služby rady 1G AC GTGH C je C320 Podvozku + Ventilátor +1*SMXA/3 10G
    40 659.55 Kč
  • Zajištění kvality Pro ' skit 3 otvory 8PK-326 Optických Striptérka Odizolování Kabelu Nástroj Vyrobený v Tchaj-wanu

    Zajištění kvality Pro ' skit 3 otvory 8PK-326 Optických Striptérka Odizolování Kabelu Nástroj Vyrobený v Tchaj-wanu

    Funkce: 1.Největší otvor pro odizolování 1.6~3mm bunda vystavit 600~900um vyrovnávací paměti 2.Druhý otvor pro odizolování 600~900um vyrovnávací paměti vystavit 250um povlak 3.Nejmenší otvor pro odizolování 250um povlaku vystavit 125um opláštění 4.Předem nastaven v továrně - žádné
    417.02 Kč
  • ZTE C++SFP Moduly GEPON SFP SC Modul s single mode C++GPON OLT ZTE C300 C320 OLT Třída Doprava Zdarma

    ZTE C++SFP Moduly GEPON SFP SC Modul s single mode C++GPON OLT ZTE C300 C320 OLT Třída Doprava Zdarma

    ZTE C++SFP Moduly GEPON SFP SC Modul s single mode C++GPON OLT ZTE C300 C320 OLT Třída Doprava Zdarma
    615.11 Kč

  • Vysoká přesnost Swift CI-01 CI-03 Optické Vlákno Sekáček Nůž pro optické sekáček Fréza CT-30 CT-05/06 Fusion Splicer

    Vysoká přesnost Swift CI-01 CI-03 Optické Vlákno Sekáček Nůž pro optické sekáček Fréza CT-30 CT-05/06 Fusion Splicer

    ······Specifikace······ Vysoce přesné pro Swift CI-01 CI-03 Optické Vlákno Sekáček Swift Blade Fusion Splicer CI-01 optická sekáček Fréza doprava Zdarma Detail Produktu: Sekáček Nůž pro CI-01 CI-03 1 CI-01/03 optické Vlákno Sekáček 2.Sumitomo Blade Sekáček Swift CI-01
    218.94 Kč 208.09 Kč
  • 30KS/Lot 1X16 PLC SC/APC SM 0,9 mm Vysoce Kvalitní 1m FTTH Optický Splitter SC APC

    30KS/Lot 1X16 PLC SC/APC SM 0,9 mm Vysoce Kvalitní 1m FTTH Optický Splitter SC APC

    1x16 PLC Vlákno Splitter, Mini Modul, 900um, SC/APC Optická Spojka SC Singlemode simplex Ocelové Trubky plc optické splitter Funkce *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál se počítá *Vynikající
    4 536.77 Kč 4 128.51 Kč
  • JYY UV Malé Inkoust Čerpadlo UV Stroj Speciální Inkoust Čerpadlo, Membránové Čerpadlo, Inkoust Čerpadlo Hantuo UV Plochý Stroj, Inkoust Čerpadlo 3W Kapaliny Čerpadla

    JYY UV Malé Inkoust Čerpadlo UV Stroj Speciální Inkoust Čerpadlo, Membránové Čerpadlo, Inkoust Čerpadlo Hantuo UV Plochý Stroj, Inkoust Čerpadlo 3W Kapaliny Čerpadla

    JYY UV Malé Inkoust Čerpadlo UV Stroj Speciální Inkoust Čerpadlo, Membránové Čerpadlo, Inkoust Čerpadlo Hantuo UV Plochý Stroj, Inkoust Čerpadlo 3W Kapaliny Čerpadla Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem Tipy, které Vám pomohou Pro Brazílii kupující, pokud
    667.23 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet