4v1 Optický Power Meter, Visual Fault Locator Síťový Kabel Test Optické Vlákno Tester LED Světlo Dobíjecí baterie YYS-OP60N

4v1 Optický Power Meter, Visual Fault Locator Síťový Kabel Test Optické Vlákno Tester LED Světlo Dobíjecí baterie YYS-OP60N  630.74 Kč
  • Původ: KN(Původu)
  • Baterie: Buit-v litiumn battry(dobíjecí)
  • Vlnová Délka Rozsah: 700-1700nm
  • Provozní Teplota: -10~50c. 90%RH
  • Značka: YOUYSI
  • Kalibrace vlnové délky: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm
  • Rozměr: 104*60*26 mm
  • Power Detektor Typ: Technologické
  • Výstupní výkon červené světlo, zdroj: 1~30 mw
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Typ Konektoru: SC/FC/ST
  • Číslo Modelu: YYS-OP60N
  • Rozsah Měření: NT -70~+10dBm/NC -50~+26dBm
  • Přesnost: +-0.2 db
  • Hmotnost: 100g
  • Červená světelný zdroj rozhraní: 2,5 mm GPI
  • Síťový kabel detekce rozhraní: RJ45
  • Power meter rozhraní: 2,5 mm GPI
  • Skladovací teplota: -20~60 ° C, 90%RH
  • Datové rozhraní: USB
  • svítilna pochodeň: Ano

Štítky: kab tester, ftth, rj45 tester, optické vlákno sekáček, tkané optica kit, ni mh cd baterie, fiber optic meter, kab network tester, optický výkon metter, network tester


  • ZTE C++SFP Moduly GEPON SFP SC Modul s single mode C++GPON OLT ZTE C300 C320 OLT Třída Doprava Zdarma

    ZTE C++SFP Moduly GEPON SFP SC Modul s single mode C++GPON OLT ZTE C300 C320 OLT Třída Doprava Zdarma

    ZTE C++SFP Moduly GEPON SFP SC Modul s single mode C++GPON OLT ZTE C300 C320 OLT Třída Doprava Zdarma
    615.11 Kč
  • Fiber Ethernet switch 4 RJ45 2 SC Optický Media Konvertor Single Mode fiber Port PCB 10/100M 10 kusů nové

    Fiber Ethernet switch 4 RJ45 2 SC Optický Media Konvertor Single Mode fiber Port PCB 10/100M 10 kusů nové

    vezměte prosím na vědomí: Výchozí s 1ks 1310nm vedlejší Vlákno modulu a 1ks 1550nmB boční, 2ks 1550nm B Straně nebo 2ks 1310nm stranu může být poskytnuta jako žádost. Fast Ethernet Přepínač 10/100Base-Tx na 100Base-FX Fiber Switch Fast Ethernet Switch je Fiber Ethernet Přepínač, který je speciálně
    1 876.59 Kč 1 501.28 Kč
  • COMPTYCO AUA-30 vysoká přesnost vlákno sekáček kabel fréza FTTH optické vlákno řezací nůž nástroje s odpady box 16 Povrch Čepele

    COMPTYCO AUA-30 vysoká přesnost vlákno sekáček kabel fréza FTTH optické vlákno řezací nůž nástroje s odpady box 16 Povrch Čepele

    1 296.94 Kč 1 232.09 Kč

  • Fiber Optic Tester Pen VFL Typ laseru Červený Laser optické Nastavitelný optický červené světlo pero Vizuální Poruchy Lokátor Dobíjecí 5-30 MW

    Fiber Optic Tester Pen VFL Typ laseru Červený Laser optické Nastavitelný optický červené světlo pero Vizuální Poruchy Lokátor Dobíjecí 5-30 MW

    UPOZORNĚNÍ: 1.Kupující je odpovědný za cla a místní dovozní daně atd. Cena tady není zahrnuje určení poplatek ve straně kupujícího. 2.Důležité!!!Vážení Brazílie zákazník, prosím, zanechte své CPF nebo CNPJ číslo po umístění cílem 3.Pro některé sepcial zemí, jako
    475.40 Kč
  • 30KS/Lot 1X16 PLC SC/APC SM 0,9 mm Vysoce Kvalitní 1m FTTH Optický Splitter SC APC

    30KS/Lot 1X16 PLC SC/APC SM 0,9 mm Vysoce Kvalitní 1m FTTH Optický Splitter SC APC

    1x16 PLC Vlákno Splitter, Mini Modul, 900um, SC/APC Optická Spojka SC Singlemode simplex Ocelové Trubky plc optické splitter Funkce *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál se počítá *Vynikající
    4 536.77 Kč 4 128.51 Kč
  • Jeden Klepněte na tlačítko Optický Konektor Cleaner čisticí nástroj, 2,5 mm Univerzální Konektor

    Jeden Klepněte na tlačítko Optický Konektor Cleaner čisticí nástroj, 2,5 mm Univerzální Konektor

    Fiber Cleaner 2,5 mm 800 krát Jedna-Klepněte na tlačítko Optický Konektor Cleaner Pero pro SC, FC, ST Mini speciálně Navržen tak, aby dobře pracovat s SC, FC a ST konektory, tento nástroj čistí kování koncových ploch odstranění prachu, oleje a jiné nečistoty, aniž by vrubování nebo poškrábání.
    583.83 Kč 385.33 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet